Категории раздела

Мої статті [2]
Статті на хвилюючі суспільні теми.
Коронація Слова [2]
Всеукраїнський літературний конкурс: романів, кіносценаріїв, п`єс та пісенної лірики про кохання
Благодійні акції [3]
Допомога талановитим дітям, наповнення бібліотек, підтримка дитячих будинків та інтернатів.
Карнавалія 2010 [0]
Бал-Маскарад, зірковий аукціон.

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Благодійні акції

Благодійна акція до дня бібліотеки

 

Покликання – бібліотекар!

                                                                                                                          Тетяна Логуш  (президент фонду "Мистецька Скарбниця"


Любов Драпалюк,  завідувач відділу зв’язків з громадськістю ДЗ „ДБУ для юнацтва”

   За своїм призначенням бібліотеки є потужнім знаряддям демократії, гармонізації суспільства, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Саме бібліотечні працівники доносять до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей. Бібліотекарі розкривають реальну картину світу, сприяючи всебічному розвитку особистості,  вихованню найкращих громадянських якостей і патріотизму.

  У цьому році нашій бібліотеці виповнилося 35 років. 29 вересня саме їй, з ініціативи Міністерства культури і туризму України, випала честь відзначити кращих працівників бібліотек держави.

  Відбулась прес-конференція  в якій взяли участь: президент Української бібліотечної асоціації  Ірина Шевченко, голова благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Прокаєва, президент Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, голова правління Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш, директори національних та державних бібліотек України,  представники ЗМІ.

  На прес-конференції Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» анонсував проект «Мільйон думок про книжки».  Кожний учасник презентації висловив свої думки про роль книги в житті та самовдосконаленні:  книга як кредо, книга як фактор розвитку та формування особистості. Цей проект передбачає низку спільних ініціатив з метою розкриття потенціалу книги як інструмента підвищення культурного та інтелектуального рівня нації, залучення юного покоління до світу читання та забезпечення дітей та молоді новітніми якісними українськими виданнями.

  Голова правління Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш подарувала 130 книжок, визнаних кращими в рамках конкурсу «Коронація слова». Ця література допоможе юному читачеві не тільки розширити діапазон знань, а й збагатитись емоційно та інтелектуально, запалити в собі вогник творчості .

         До Всеукраїнського дня бібліотек Президія Української бібліотечної асоціації визначила переможців конкурсів та номінантів на відзнаки  УБА. Одним з переможців Всеукраїнського конкурсу літературних творів бібліотечних працівників стала Тетяна Якушко, заступник директора по роботі з електронними ресурсами нашої бібліотеки. Отримала і свою нагороду  Євгенія Кулик від програми „Бібліоміст” за перемогу в конкурсі  „ З ІТ-на ТИ”.

  З нагоди професійного свята щирі привітання працівникам бібліотечної сфери надійшли від Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, Міністра культури і туризму України. Керівники держави висловили щире захоплення українськими бібліотекарями, які роблять усе можливе для модернізації своїх бібліотек та вдосконалення власних професійних навичок. Родзинкою свята було відеопривітання відомих діячів культури і науки: Мирослава Поповича, Наталії Сумської, Оксани Забужко, братів Капранових, Марії Матіос, Анжеліки Рудницької.

Свято «Покликання – бібліотекар» зібрало всіх прихильників бібліотеки, наших колег, читачів, партнерів. У концертній програмі брали участь творчі колективи, що виконували кращі твори світових і українських композиторів: народний артист Олександр Гурець і заслужена артистка  Ірина Семененко з Національної опери України, соліст Національного будинку органної музики Віталій Чикіров і молодіжний ансамбль камерної музики «Kiev Blend» та молоді обдарування з Київського державного вищого училища ім. Р.М. Глієра.

Учасників заходу вітали: голова ЦК профспілок України Людмила Перелигіна, заступники міністра культури і туризму Ольга Бенч і Вікторія Ліснича, директор програми «Бібліоміст» пан Матей Новак, заступник начальника відділу культури Голосіївської районної адміністрації Тетяна Вірменич та багато шанованих осіб бібліотечної громади.

  Свято відбулось на славу ! Наша професія надзвичайно важлива для суспільства, і саме наша відповідальна робота відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Источник: http://www.facebook.com/photo.php?pid=5919050&id=40646576742&ref=fbx_album
Категория: Благодійні акції | Добавил: Pharao (14.10.2010) E
Просмотров: 1873 | Теги: фонд Мистецька Скарбниця, Тетяна Логуш, Бібліоека, Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: