Категории раздела

Мої статті [2]
Статті на хвилюючі суспільні теми.
Коронація Слова [2]
Всеукраїнський літературний конкурс: романів, кіносценаріїв, п`єс та пісенної лірики про кохання
Благодійні акції [3]
Допомога талановитим дітям, наповнення бібліотек, підтримка дитячих будинків та інтернатів.
Карнавалія 2010 [0]
Бал-Маскарад, зірковий аукціон.

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Статистика


Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Благодійні акції

Одне з ключових завдань фонду – виховання молодого покоління на якісній українськомовній літературі.

   

 

      Шановні гості, дорогі діти!

Хочу щиро Вас усіх привітати , сьогодні тут зібралися найкращі, найталановитіші, най успішні, які шанують слово.

 

     Знаєте чому ми любимо книжку?  Тому що вона  занурює нас  у дивовижний світ фантазії , казки, мрій, захоплень.  Дивлячись ТБ ми не встигаємо за швидким  темпом, а із книжкою ми вибираємо свій  темп, доповнюємо прочитане своєю уявою, малюємо картинки, уявляємо героя,  саме таким, яким ми його бачимо. Ми по суті стаємо співавтором, автор і ти, бо включається і твоя творчість.  

 

   Скільки себе пам»ятаю і  раніше, і зараз в нашій сім»ї  був культ книжки,  велика  повага і пошана  до книжки, тому природно, що виник чудовий конкурс Коронація слова, та фонд МС. Пріоритетним напрямком діяльності мого фонду є саме книжка, і власне одне з ключових завдань фонду – виховання молодого покоління на якісній українськомовній літературі.   Книжка -це джерело знань і натхнення , книжка формує нашу свідомість, відкриває бачення світу,  а знання  дають впевненість у собі.

 

   Хочу щиро подякувати організаторам конкурсу, видавництву  Грані-Т, за їхню чудову справу, прекрасні, яскраві книжечки, за те, що вони  сіють такі благодатні зерна, відкривають таланти. Дають віру і надію майбутньому поколінню. Згадала постулат: хочеш бути  щасливим рік- сій жито, хочеш 10 років-посади дерево, хочеш 100 років- виховуй покоління.

    Ще раз хочу привітати діток із перемогою. Побажати невичерпної фантазії, чистої  енергії  духу, доброти. Ви вже зробили  перший  успішний крок.  І побачили, що завдяки вашим зусиллям - казки і мрії збуваються. Не зупиняйтеся , читайте, пишіть, вірте в себе і в свої сили. І ви неодмінно , коли підростите станете найславетнішим письменниками, журналістами,  або вченими нашої славної  України.

 

 

 

Категория: Благодійні акції | Добавил: корона (07.01.2010)
Просмотров: 1045 | Теги: благочинність, мистецька скарбниця, книги, таланти України, культура | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Name *:
Email *:
Code *: