Категории раздела

Мої статті [2]
Статті на хвилюючі суспільні теми.
Коронація Слова [2]
Всеукраїнський літературний конкурс: романів, кіносценаріїв, п`єс та пісенної лірики про кохання
Благодійні акції [3]
Допомога талановитим дітям, наповнення бібліотек, підтримка дитячих будинків та інтернатів.
Карнавалія 2010 [0]
Бал-Маскарад, зірковий аукціон.

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Статистика


Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мої статті

Інтерв`ю "Історія Вашого успіху. Як все починалось?"

1.     Історія Вашого успіху. Як все починалось?

 

 Осягнувши одним поглядом все прожите життя, оцінити свої досягнення

 та прорахунки надзвичайно важко. Колись батьки говорили  "Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе навіть тоді, коли в тебе вже ніхто не вірить; якщо щось заважає здійснити задумане - корегуй плани, але ні в якому разі не зупиняйся".

 Мабудь починалося із захоплення, яке власне зайняло все життя-  це любов до мистецтва,  до книжки.  З дитинства книжка для моєї сім"ї - святість, стихія, життя. Тому цілком природньо, що підтримка розвитку української культури, книжки і надалі є кредом всієї моєї сім"ї і на сьогоднішній день.

 

      2. Головні напрямки роботи МБФ „Мистецька скарбниця”. Історія його          створення. Якими акціями особливо пишаєтесь?

 

 Пріоритетними напрямками діяльності фонду "Мистецька Скарбниця" є підтримка та розповсюдження української книжки,  розвиток культури та мистецтва в Україні, підтримка проектів широкого суспільного значення.

 Каталізатором  мабудь став "Єврокемп"- фестиваль , який був українським Майданом у культурній площині на Трухановому острові під час "Євробачення” уКиєві. Тоді  нам  вдалося зібрати понад 200 українських художніх колективів. Учасники й досі згадують ті неймовірні хвилини щастя та радісне піднесення від могутньої енергетики та теплої дружньої атмосфери.

Наступні кроки: перший літературний бал у Київській Мерії у 2002році. Відкриття книгарні у кнайп –кав”ярні „Купідон”, де представлена різножанрова література.

 Найбільша гордість- "Коронація Слова”, відкритий конкурс для романів, п"єс, кіносценаріїв та пісенної лірики. На сьогодні, це новий літературний рух із високоякісною, конкурентноспроможною літературою, розмаїттям жанрів, плеядою майже 100 нових талановитих письменників.

 Презентацією  фонду ”Мистецька Скарбниця” став Благодійний Маскарадний бал "Карнавалія", який увірвався у життя Києва потужно, гучно і надовго.  Щоб впроваджувати світську культуру, розвивати  рівень  українських та зарубіжних культурних традицій в Україні,   піднімати суспільство на вищий   рівень благочинності  і  меценацтва.

На Віденському Оперному балі, започаткованому  в Україні Денисом Кудіним „Дипломат Сервіс” , фонд „Мистецька Скарбниця” є партнером  благодійної програми. Традиційно бали уособлювали найшляхетнішу традицію- благодійність, відповідно, і наші бали також мають цю складову.

 Зібрані під час проведення заходів кошти були спрямовані на закупівлю тисячі книжок для поповнення бібліотек міста Києва та інших міст, шкіл-інтернатів, дитячих будинків та на реставрацію стародруків Києво-Печерської Лаври.

Акції фонду "Мистецька Скарбниця"очолили моду на книжкові благодійні акції.

 Так створилася певна суспільна течія, яка знайшла своє продовження: багато хто пішов з книжкою до дітей.  Головне запалити, показати приклад.  Пишаємося тим, (зі слів партнерів), що саме наш  фонд став рушієм і каталізатором цієї хвилі. Адже, саме  книжка формує свідомість майбутнього покоління, вільного, освітченого, перспективного, кваліфікованого, високодуховного.

До дня Києва фонд спільно із Київською міською державною адміністрацією організував та провів святкування дня міста із широкоохоплюючою програмою „Київ крізь Віки” на Хрещатику та  балом Київське Віче”, який стане традиційним. 

 

       3.Чи вважаєте себе перфекціоністкою?

Думаю,що так.  Про це говорить велика колекція (починаючи зі школи) відзнак, перемог, грамот, червоний диплом з відзнакою...Краще взагалі не робити, ніж робити абияк.

 

      4.Вашого погляду, які складові щастя сучасної жінки?

Щастя – це мабудь  кількість миттєвостей, які хотілося б зупинити…

А складові щастя  жінки –вічні , як світ :  здорові, щасливі діти та родина, кохати і  бути коханою, сімейний добробут.

Мати улюблену роботу, якою ти живеш,  і з якої, ти повноцінно живеш. А поруч, щоби  був той, без якого ти не уявляєш свого життя, він: чоловік, чудовий батько твоїх дітей, психолог, партнер, коханець, порадник, опора..

.Жінка щаслива, коли її кохають, підтверджуючи це щоденно у дрібницях. Коли стрижнем стосунків є взаємоповага і взаєморозуміння.”

 

      5.Ваш девіз та побажання людям, які шукають шлях до успіху.

 Мистецтво ЖИТИ є найвищою розвиненою здатністю до самовдосконалення. Тому дуже важливо вчитися цьому мистецтву і  вчитися співпрацювати зі своїм життям.  

Вірити в себе і в свої сили, адже навіть неуспішний крок- це вже крок вперед.

Все-таки від нас  самих залежить, щоб віра у чудо та добро не згасала у наших серцях.

Чудові слова Пауло Коельо, як не втрачати свій шанс:"Життя час від часу посилає нам маячки, і дуже важливо вчасно зреагувати на них, не пропустити."

 А ще, важливо навчитися правильно розставляти приорітети.

 

Категория: Мої статті | Добавил: корона (07.01.2010)
Просмотров: 2090 | Комментарии: 2 | Теги: мистецька скарбниця, історія успіху, Тетяна Логуш | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
0
2 Тетяна   [Entry]
Дуже влучний, мудрий вірш!!! :-))

0
1 volodumurnazarenko   [Entry]
В партію здоров'я.

Де що маєш, де що знаєш.
Забуваєєш, пам'ятаєш.
Здобуваєш чи втрачаєш.
А головне не помічаєш.

Як за здоров'я не подбаєш.
Все загубиш, сам сконаєш.
Якщо свій розум не тримаєш.
В житті нічого не впіймаєш.

Коли здоров'ю не сприяєш.
То явно з розуму сповзаєш.
В морі брехні перебуваєш.
Не думаєш, чи не встигаєш.

Істину знати не бажаєш.
Та через це не виживаєш.
Все найдорожче полишаєш.
А вихід є, як забажаєш.

В здоров'я партію вступаєш.
Довіру їй завжди являєш.
Підтримуєш і підсобляєш.
Всю Україну виручаєш.

Здоров'ю нації сприяєш.
То й нагороду отримаєш.
Дітей та внуків, всіх спасаєш.
І благодаттю вдовільняєш.

Ну що ще треба, як гадаєш?

6.02.11. В. Назаренко.
Продаю технологію здоров'я і довголіття, яка дає можливість жити 120-150 років при повному здоров'ї. Ціна 1 млн. доларів.


Name *:
Email *:
Code *: