Категории раздела

Мої статті [2]
Статті на хвилюючі суспільні теми.
Коронація Слова [2]
Всеукраїнський літературний конкурс: романів, кіносценаріїв, п`єс та пісенної лірики про кохання
Благодійні акції [3]
Допомога талановитим дітям, наповнення бібліотек, підтримка дитячих будинків та інтернатів.
Карнавалія 2010 [0]
Бал-Маскарад, зірковий аукціон.

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Статистика


Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Коронація Слова

Всеукраїнський Літературний Конкурс "Коронація Слова" 2010

Конкурс  «Коронація слова» - меценатський спонсорський проект, що популяризує сучасну українську літературу, в першу чергу, а також інші жанри (кіносценарії, п'єси, пісенні лірика про кохання) творчості сучасних українських митців. Коронація слова - це найпрестижніший в Україні літературний конкурс, який проводиться в Україні вже десятий рік поспіль, відзначаються найкращі новітні Романи, Кіносценарії, П’єси та Пісенна лірика про кохання сучасних українських письменників, драматургів, кіносценаристів та поетів-пісенників. 

Видані романи, зняті  фільми, поставлені вистави отримують почесне визнання українськими та міжнародними рейтингами, преміями, відзнаками та нагородами. Найкращі вітчизняні видавництва, кіностудії, театри музичні продюсери та виконавці прагнуть працювати з авторами-фіналістами конкурсу.

У 2010 році готується одна з найграндіозніших церемоній нагородження у зв’язку з 10-річним ювілеєм, в рамках якої організований ще один суперконкурс «Гранд Коронація» у якій візьмуть участь переможці за всі роки. 

Організаційний комітет  літературного конкурсу «Коронація слова» просить Вас надати нам інформаційну підтримку на умовах взаємного інформаційного партнерства. Ми хотіли б щоб якомога більша кількість наших потенційних авторів були проінформовані про умови конкурсу. Дуже вдячні будемо, якщо Ви зможете забезпечити можливість на шпальтах журналу розміщувати макети з умовами конкурсу відзначених авторів-переможців та сприяти популяризації конкурсу іншими інформаційними матеріалами.

Чекаємо Вашого рішення! За умовами рукописи можуть надсилатися тільки до 1 січня, а для учасників спеціального конкурсу "Гранд Коронація" - до 1 березня. Тому грудень, січень, та березень це дуже важливий для нас період, адже він є піком активності учасників, що готували свої твори і планують їх надсилати
--

Категория: Коронація Слова | Добавил: корона (07.01.2010)
Просмотров: 2532 | Комментарии: 11 | Теги: кіносценарії, Логуш, Коронація Слова, романи | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Name *:
Email *:
Code *: